Něco málo o mě

Jsem brňák jako poleno, narodil jsem se v kouzelném roce 1980. Už od svých mladých let jsem tíhl k hudbě. Když mi táta koupil první kotoučový magneťák, začaly moje experimenty s hudbou. Za srdce mě chytla hudba právě z té doby, ba ještě starší. Takže moje hvězdy byly SMOKIE, QUEEN, a jiní, nejvíce snad MODERN TALKING a pak všechny ostatní variace jako BLUE SYSTEM, C.C.CATCH a Dieter Bohlen sám.Ve svých 17 letech jsem si poprvé vyzkoušel jaké to je, když stojíte za mixážním pultem a hrajete na přání lidem, kteří se chtějí bavit. Od té doby jsem procházel diskotékami, soukromými akcemi, společenskými a firemními oslavami a hrál svoji super oldies.

Své první hostování jsem absolvoval v období let 1999-2000, kdy jsem pravidelně bavil společnost vždy v pátek a sobotu v Kafe Neva. Pořádaly se tam běžně diskotéky pro mládež. Také jsem začal sbírat zkušenosti s moderováním a provázením celým večerem, byl to čas začátků a prvních krůčků na prknech, co znamenají svět. (alespoň pro mne) Další zkušenosti jsem nasbíral i v CLUB 21, kde jsem hostoval vždy v pátek, na pravidelných Oldies diskotékách. Samozřejmě nepominutelný v těchto akcích je Silvestr, přímo den který vybízí k oslavám a radovánkám, přiznám se, ze za svou dobu působeni jsem na Silvestra nikdy nešel spát dříve jak v 7 hodin ráno.

Dostal jsem i možnost předvést své umění na veleznámé Šelepce na Oldies pátry, kde jsem si prožil v r 2003 svoji půl hodinu slávy. Jednoduše jednoho večera můj kamarád a kolega v branži Libor Velek naznal, ze přišel čas ukázat mu co umím. Přiznám převzít po něm mikrofon byla pro mě velká pocta a zároveň velká zkouška. Dnes je to úsměvná vzpomínka.Ve spolupráci s Liborem jsem také hostoval na mnoha akcích a diskotékách uvedu jen některé např. v Modřicích U Trávníčka, tady se však jednalo o soukromé a firemní akce, nakupilo se jich však v jednom období tolik, že jsem tam působil téměř každou sobotu po dva měsíce. Byly to spíše takové rodinné oslavy, svatby, setkání spolužáků po letech a firemní večírky. Také vysokoškoláci mě dobře znají, Hostoval jsem v Greenu na záskok za Libora a zárověň na jejich velké akci Půlenní jsem hostoval v horním sále, kdy Libor bavil společnost dole. Několik akcí jsem také "odehrál i v jiných podnicích, než jsou uvedeny, jenom tak namátkou Ples u Dominika, kde jsem účinkoval v malém sále, restaurace Bohéma na svatbě, Hotel na Jelenici na přehradě, tam byla svatba a dokonce mezinárodní, (jo Řekové ti se baví až do rána a jsou neúnavní) , od té doby mám při významných akcích na Jelenici angažmá, Znojmo a tam známý Randal club a dokonce i venkovní akce na grilovačkách.Rád Vás uvidím


Hudba, kterou převážně hraji se líbí snad všem generacím,je to zlatá éra pop musik obecně nazývaná jako OLDIES. Samozřejmě se nebráním ani novinkám, ale k nim mám jednu výhradu musí se dát hrát k tanci.